Ziyaretçi Defteri

Eserlerimiz hakkında izlenimlerinizi bildirmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.


 isim *
 Email
 Gravatar Email [?]
 Website
 Mesaj *
* Zorunlu

Antispam önlemleri
Lütfen mesajý göndermeden önce rakam ve numara kombinasyonunu gerekli alana giriniz.
3 + 6=

(219)
(129) Muhammed Zekeriya
Mon, 19 May 2014 23:00:22 +0000

Allah razı olsun.Hazırladığınız tüm videoları full hd olarak indirdim ve tüm yakınlarımla paylaşmayı düşünüyorum ve tabiki sitenizi dostlarıma tavsiye ediyorum.

(128) ABDURRAHMAN
Tue, 13 May 2014 19:20:30 +0000

Videolarınız çok güzel islamla ilgili ve islamın mucizelerini çeren daha fazla video hazırlarsınız sevinirim sıkılmadan izliyorum iyi günler

(127) harun
Tue, 6 May 2014 12:43:07 +0000

çok güzelbir hizmet olmuş inşallah devamını dilerim

(126) serkan
Mon, 21 April 2014 23:26:28 +0000

slm allah razı olsun istifade ettik ve çevremize de istifade etmeleri için
elimizden geldiğince dağıtmaya ve izletmeye çalışıyorum risale'i nur dan
istifademize de bir görsel kaynak olarak yararlanıyoruz allah ebeden razı olsun slm

(125) nil üresin
Sat, 19 April 2014 19:57:07 +0000

Başarılarınızın devamını dilerim.

(124) Mehmet
Mon, 14 April 2014 06:51:37 +0000

Allah emeği geçen herkesten razı olsun. Allah cümlemize cennet nasip etsin.. Amin..

(123) Murat
Fri, 11 April 2014 13:24:38 +0000

sayfanız gerçekten çok güzel... Allah razı olsun nur'un halis kahramanları

(122) feyza
Thu, 3 April 2014 10:17:57 +0000

siteniz çok güzel devamlı takip edicem .

(121) Haksat
Sat, 29 March 2014 13:50:43 +0000

Sitenizi beğeniyle takip ediyoruz.Gerçekten paylaşımlarınız çok güzel.

(120) harun çameli
Fri, 28 March 2014 20:02:35 +0000

RABbimin biz kelimesinin anlamını öğrendim
ALLAH razı olsun selam sevgi ve DUA ile

Scroll To Top