Ziyaretçi Defteri

Eserlerimiz hakkında izlenimlerinizi bildirmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.


 isim *
 Email
 Gravatar Email [?]
 Website
 Mesaj *
* Zorunlu

Antispam önlemleri
Lütfen mesajý göndermeden önce rakam ve numara kombinasyonunu gerekli alana giriniz.
9 + 9=

(224)
(134) görkem
Sat, 14 June 2014 06:24:38 +0000

selamunaleyküm Allah sizden ebeden razı olsun Rabbim başarınızı daim eylesin inşallah

(133) semih
Mon, 9 June 2014 10:02:46 +0000

Çalışmalarınızdan faydalanıyoruz. Yeni videolar ekleyecekmisiniz? Bekliyoruz.

(132) Nuray
Wed, 28 May 2014 16:32:44 +0000

Gerçekten harika bir site herşey çok net bir şekilde ifade ediliyor.

(131) ahmet
Tue, 27 May 2014 17:38:42 +0000

sonsuz kez ALLAH razı olsun inşallah bizimde size maddi desteğimiz olacak

(130) fırat
Tue, 20 May 2014 12:39:07 +0000

ALLAH hepinizden razı olsun emeği gecen herkesten... surekli takıp edıyorum cok faydalı bir din kulturu öğretmen adayı olraka kendımı bunları ızleyerek geliştırmeye calışıyorum..

(129) Muhammed Zekeriya
Mon, 19 May 2014 23:00:22 +0000

Allah razı olsun.Hazırladığınız tüm videoları full hd olarak indirdim ve tüm yakınlarımla paylaşmayı düşünüyorum ve tabiki sitenizi dostlarıma tavsiye ediyorum.

(128) ABDURRAHMAN
Tue, 13 May 2014 19:20:30 +0000

Videolarınız çok güzel islamla ilgili ve islamın mucizelerini çeren daha fazla video hazırlarsınız sevinirim sıkılmadan izliyorum iyi günler

(127) harun
Tue, 6 May 2014 12:43:07 +0000

çok güzelbir hizmet olmuş inşallah devamını dilerim

(126) serkan
Mon, 21 April 2014 23:26:28 +0000

slm allah razı olsun istifade ettik ve çevremize de istifade etmeleri için
elimizden geldiğince dağıtmaya ve izletmeye çalışıyorum risale'i nur dan
istifademize de bir görsel kaynak olarak yararlanıyoruz allah ebeden razı olsun slm

(125) nil üresin
Sat, 19 April 2014 19:57:07 +0000

Başarılarınızın devamını dilerim.

Scroll To Top